Αξιότιμoι Γονείς και Κηδεμόνες των σχολείων μας,

Σας προσκαλούμε, την Παρασκευή 14 Μαΐου 2021 το πρωί στις 10:30, στην διαδικτυακή εκδήλωση Webex 14_5 με θέμα «Τα σχολεία μας μελετούν τους σεισμούς: Το ρήγμα της Πάρνηθας … ας προετοιμαστούμε» 청량음악 다운로드.
Η εκδήλωση θα πραγματοποιηθεί με αφορμή τη συμμετοχή των σχολείων μας, στον διαγωνισμό «Φτιάξε τον δικό σου ψηφιακό σεισμογράφο» στο πλαίσιο του ευρωπαϊκού έργου ERASMUS+KA3: Reflecting 4Change (R4C) 다운로드.

Στην εκδήλωση θα συμμετέχουν οι εκπαιδευτικοί και οι μαθητές των σχολείων μας, οι οποίοι θα παρουσιάσουν τη δουλειά που έκαναν και τον σεισμογράφο που κατασκεύασαν adobe flash player 11 다운로드. Θα είναι καλεσμένοι οι μαθητές και οι εκπαιδευτικοί των δύο γειτονικών μας σχολείων, ο σεισμολόγος και Διευθυντής Ερευνών του Αστεροσκοπείου Αθηνών, Γεράσιμος Χουλιάρας, ο Περιφερειακός Διευθυντής Εκπαίδευσης, οι ΣΕΕ κκ 다운로드. Πατρινόπουλος Ματθαίος και Χαρίτος Βασίλειος καθώς επίσης ο Δήμαρχος και η Αντιδήμαρχος Παιδείας 위키드 1화 다운로드.

Με εκτίμηση,

Οι Διευθυντές, οι εκπαιδευτικοί και οι μαθητές του 26ου & 29ου Δ.Σ 다운로드. Αχαρνών.