Αγαπητοί Γονείς & Κηδεμόνες,

Ο Αγιασμός για τη νέα σχολική χρονιά 2023-2024, θα πραγματοποιηθεί την Δευτέρα 11-9-23 στις 8:30 στο προαύλιο των σχολείων μας 다운로드. Τα παιδιά θα προσέλθουν με τις σχολικές τους τσάντες από τις 8:00 ως τις 8:15. Στη συνέχεια θα παραλάβουν τα σχολικά βιβλία της χρονιάς, αλλά και θα ενημερωθούν για το προσωρινό ωρολόγιο πρόγραμμα μαθημάτων 다운로드. Θα αποχωρήσουν περίπου στις 9:30 με ευθύνη των Γονέων.

Οι Γονείς & Κηδεμόνες μπορούν να παρακολουθήσουν τον Αγιασμό και θα ενημερωθούν από το Σύλλογο Γονέων και Κηδεμόνων 다운로드. Ιδιαιτέρως οι Γονείς & Κηδεμόνες της Α΄ τάξης, θα ενημερωθούν από τις Διευθύνσεις των Σχολείων για τη λειτουργία τους Duet display download.

Οι Διευθυντές και ο Σύλλογος Διδασκόντων των συστεγαζόμενων 26ου και 29ου Δ.Σ 다운로드. Αχαρνών, εύχονται σε όλους τους μαθητές και τις μαθήτριες καθώς και σε όλους τους Γονείς & Κηδεμόνες, Καλή και Δημιουργική σχολική χρονιά, με υγεία και αισιοδοξία 다운로드!

Οι Διευθυντές & Ο Σύλλογος Διδασκόντων