Αγαπητοί Γονείς,

σας ευχόμαστε να έχετε μία καλή και υγιή σχολική χρονιά, δημιουργική και διαφορετική, τόσο για σας όσο και για τα παιδιά μας 다운로드.

Ο Αγιασμός των σχολείων θα γίνει τη Δευτέρα, 13 Σεπτεμβρίου 2021 구글 확장프로그램. Τα παιδιά πρέπει να προσέλθουν στις 8:15 στο σχολείο με τις τσάντες τους για να παραλάβουν και τα βιβλία τους 프로토코스 다운로드. Για την είσοδό τους στο σχολείο θα πρέπει να δείξουν το Αρνητικό αποτέλεσμα του self test που θα έχουν κάνει την Κυριακή, 12/9/21 다운로드. Οι Α΄, Β΄ και Δ΄ τάξεις θα εισέλθουν από την είσοδο της οδού Ι. Μελισσανίδη και οι υπόλοιπες τάξεις από την είσοδο της Φ 다운로드. Χαλκιά. Οι Γονείς δεν θα εισέλθουν στο σχολείο. Θα περιμένουν τα παιδιά στις εισόδους για την αποχώρησή τους μετά τη λήξη του Αγιασμού origin.

Την πρώτη εβδομάδα δεν θα λειτουργήσει το Ολοήμερο γιατί υπάρχουν κενά στις ειδικότητες 와룡전 다운로드. Αν κάτι αλλάξει θα ενημερωθείτε.