Για τη σχολική χρονιά 2020-21 οι εκδηλώσεις στα σχολεία μας θα γίνουν την Τρίτη 27 Οκτωβρίου και θα πραγματοποιηθούν εντός του κάθε τμήματος, για τουλάχιστον δύο ώρες 다운로드.

Τα παιδιά θα έρθουν κανονικά το πρωί στο σχολείο τους και θ΄αποχωρήσουν στις 10:00 μετά τη λήξη των εκδηλώσεων 웨이씬 다운로드. Τα πούλμαν θα λειτουργήσουν κανονικά και το κυλικείο θα ναι ανοιχτό. Στο ωράριο αυτό θα δοθούν και τα γεύματα στους μαθητές 웹 앱 다운로드. Δεν θα λειτουργήσει το Ολοήμερο.

Η διαδικασία επιλογής σημαιοφόρων, παραστατών και υπευθύνων κατάθεσης στεφάνου θα γίνει κανονικά στα τμήματα της ΣΤ΄ τάξης (την Παρασκευή 23/10/20), ενώ η παράδοση της σημαίας από τους Διευθυντές των Δημοτικών Σχολείων στον/στη σημαιοφόρο θα πραγματοποιηθεί παρουσία εκπροσώπων των εκπαιδευτικών και των μαθητών/τριών την Τρίτη 27/10/20, τηρώντας τα απαραίτητα μέτρα ατομικής προστασίας 다운로드.