Σας ενημερώνουμε ότι η γιορτή για την Εθνική Επέτειο της 25ης Μαρτίου, θα πραγματοποιηθεί την Παρασκευή 22 Μαρτίου 2019 και ώρα 08:30 στην αίθουσα εκδηλώσεων του σχολείου μας 다운로드. Την ημέρα αυτή δεν θα λειτουργήσει το Ολοήμερο και δεν θα γίνουν μαθήματα. Θα λειτουργήσει η πρωινή μεταφορά των μαθητών για την άφιξη και την αναχώρηση των μαθητών από το σχολείο μετά το τέλος της σχολικής γιορτής 다운로드.

Οι μαθητές που θα συμμετάσχουν στην παρέλαση της Δευτέρας 25/3/2019, θα πρέπει να βρίσκονται στο σχολείο το αργότερο 10:15 για να γίνει η μεταφορά τους με το πούλμαν του Δήμου στο χώρο της παρέλασης 다운로드. Η επιστροφή των μαθητών  θα γίνει μετά το πέρας αυτής με τον ίδιο τρόπο. Οι γονείς θα μπορούν να παραλάβουν τα παιδιά τους από το χώρο του σχολείου 다운로드.