Σας ενημερώνουμε ότι η γιορτή για την Εθνική Επέτειο της 28ης Οκτωβρίου θα πραγματοποιηθεί την Παρασκευή 26 Οκτωβρίου 2018 και ώρα 08:30 στην αίθουσα εκδηλώσεων του σχολείου μας 오토캐드 2013 lt 다운로드. Την ημέρα αυτή δεν θα λειτουργήσει το ολοήμερο και δεν θα γίνουν μαθήματα. Θα λειτουργήσει η πρωινή μεταφορά των μαθητών για την άφιξη και την αναχώρηση των μαθητών από το σχολείο μετά το τέλος της σχολικής γιορτής 다운로드.

Οι μαθητές που θα συμμετάσχουν στην παρέλαση της Κυριακής 28/10/2018, θα πρέπει να βρίσκονται στο σχολείο το αργότερο 10:15 για να γίνει η μεταφορά τους με το πούλμαν του Δήμου στο Ηρώο 어쌔신크리드 2 다운로드. Η επιστροφή των μαθητών από την παρέλαση θα γίνει μετά το πέρας αυτής με τον ίδιο τρόπο 다운로드. Οι γονείς θα μπορούν να παραλάβουν τα παιδιά τους από το χώρο του σχολείου (Προσοχή στην αλλαγή της ώρας) 다운로드.